PL | EN | DE

Zespół

Zespół Green Real Accounting tworzą doświadczeni księgowi i doradcy podatkowi, posiadający wieloletnie doświadczenie w doradztwie dla międzynarodowych oraz polskich spółek.

 
Partner w Green Real Accounting, Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, jest licencjonowanym doradcą podatkowym od 2003 r., doświadczenie zawodowe zdobywa od 2000 r. W ciągu swojej kariery zawodowej współpracowała z międzynarodowymi firmami konsultingowymi.

Katarzyna specjalizuje się w doradztwie dla podmiotów z sektora energetycznego, nieruchomościowego oraz handlu detalicznego. Ma bogate doświadczenie w zakresie transakcji związanych z nabywaniem, zbywaniem aktywów, szczególnie w zakresie projektów energii odnawialnej oraz nieruchomościowych, a także restrukturyzacją finansowania. Jest specjalistą w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych, doradzała wielu niemieckim i austriackim funduszom, zarówno charakteru otwartego, jak i zamkniętego, w ich działalności inwestycyjnej i bieżącej, obejmującej nabycia i sprzedaż udziałów lub aktywów, restrukturyzacje prowadzące do uzyskania optymalizacji podatkowej, uzyskiwanie zwolnienia w podatku dochodowym dla polskiej działalności. Katarzyna posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Jest autorką licznych publikacji o tematyce podatkowej, w tym redaktorem i współautorką wydanej w 2011 r. publikacji książkowej „Restrukturyzacje spółek kapitałowych – aspekty podatkowe” oraz raportów „Hotel Guidebook”. Prelegent na wielu konferencjach i szkoleniach o tematyce podatkowej i księgowej.

Katarzyna ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie (magister ekonomii, 2000), studiowała również na Leopold Franzens Universitaet w Innsbrucku, Austria (1999-2000) oraz ukończyła Studia Podyplomowe z Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim (2003-2004).


Katarzyna doradza w języku polskim, angielskim i niemieckim.


 Katarzyna Klimkiewicz, kklimkiewicz@greenreal.eu

Katarzyna Klimkiewicz - Deplano
T: +48 22 378 17 10
M: +48 602 338 215