PL | EN | DE

Usługi sekretarskie

Adres to jeden z elementów budujących wizerunek firmy. Nasze biuro ma siedzibę w samym centrum Warszawy, na alei Jana Pawła II. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Na podstawie podpisanej z nami umowy będą mogli Państwo założyć firmę pod tym adresem oraz posługiwać się nim w swoich materiałach firmowych oraz reklamowych.

 

Odbieramy pocztę przychodzącą oraz awiza w przypadku listów poleconych (jeżeli tak zostanie zawarta umowa) i paczki. Otrzymane przesyłki przechowujemy do czasu odebrania lub przesyłamy na wskazany adres, zależnie od zakresu podpisanej umowy. Odebrana korespondencja jest w całości rejestrowana, dzięki temu mają Państwo możliwość sprawdzenia, jakiego rodzaju i w jakim terminie przesyłki zostały odebrane. Informacja o odebranych przesyłkach listowych, kurierskich oraz faksach jest przesyłana na wskazany przez Państwa adres mailowy.

 

Mogą Państwo również zlecić nam obsługę połączeń telefonicznych przychodzących, udzielanie potencjalnym kontrahentom podstawowych informacji o firmie i rodzaju działalności, adresach mailowych, możliwościach spotkań.